O nás                      

Jistě si kladete otázku, kdo, nebo co je Alano?

Jsou to především lidé, kteří se snaží a budou snažit poskytovat služby pro naši širokou chovatelskou veřejnost.

Za naši přednost považujeme fakt, že v čele společnosti stojí lidé, kteří jsou sami aktivními chovateli mnoho let a mají v této problematice bohaté zkušenosti.

Dr. Tomáš Albrecht  - od dětství nadšený chovatel, snad všech skupin živočichů, terarista, entomolog, celoživotní chovatel psů, založil u nás chov 7 nových psích plemen. Získal mnoho mezinárodních ocenění, pes španělského mastina z jeho chovatelské stanice se stal světovým vítězem a pes Bordeauxské dogy byl na této soutěži druhý. V minulosti byl autorem úspěšné řady krmiv pro psy Trope dog a extrudované těstoviny se podle jeho receptury vyrábějí dodnes. V současné době buduje se svojí manželkou Romanou zoopark nedaleko Jindřichova Hradce, kde zatím žije na 80 druhů zvířat, včetně 8 druhů drápkatých opic, velbloudů, 3 druhů pštrosů atd.

Bc. Romana Albrecht Lišková - vystudovala střední školu Praha - Čakovice obor Chovatel cizokrajných zvířat a Jihočeskou univerzitu obor Biologie a ochrana zájmových organismů. Mimo rozvoj a péče o zoopark (www.zoonahradecku.cz) má na starosti chod firmy ALANO.

Karina Leštinová (vedoucí prodejny)

 

Sortiment zboží neustále rozšiřujeme a snažíme se pozorně naslouchat přáním a požadavkům našich zákazníků.

                                    Těšíme se na Vaši návštěvu! 

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.